Friday, October 11, 2013
Sabad poodlevad
08.08.2013 ehk neljapäev
Kuna eelmine pikk päev oli meid läbi võtnud, siis magasime hommikul veidi kauem kui viimased nädala aega. Ärgates otsustasime, et teeme väikese ostlemise tuuri, sest minu plätud olid otsad andnud. Karmo otsustas minna interneti avarustesse. Ega me päeva jooksul midagi erilist ei teinudki, kui tuuseldasime mööda linna ringi.
Õhtu lõpetasime ühes mõnusas söögikohas. Päeval on see söögikoht ning õhtul eeskavaga nö klubi laadne koht, kus ei puudu ka tantsuline kava. Meelt lahutasid nii kohalikud rahvatantsijad kui ka pandakaru. Selles sõime ühte mõnusat rooga, mis oli koka eriroog. Toit serveeriti kuumas savinõus ning see sisaldas kana, sibulat ja garneeringuks oli ohtralt juustu.
Minu meelest hakkasime üsna varakult hosteli poole sättima, aga magama saime jälle hilja.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment