Tuesday, June 7, 2011

Roosasaba Rohesaba jälgedes

Järgneva kahe nädala jooksul peaks siia ilmuma mõned infokillud sellest, millega Roosasaba tegeleb. Esialgne plaan näeb ette, et täna, 7. juunil, lendan Barcelonasse ning sealt edasi Püreneedesse. Matkaks seal ca nädala ning seejärel Montserrat kaljudele ronima. Eks näis mis sellest kõigest välja tuleb. Tagasi Eestis olen 22. juunil. Ja täpsuse huvides tuleb lisada, et ma ei lähe sinna üksi. Üks tore trennikaaslane Arno oli nõus minuga kaasa tulema. Mis täpsemalt juhtuma hakkab, sellest siis edaspidi.

No comments:

Post a Comment