Tervitused!
Eilne päev möödus siis reisides. Kõigepealt Tallinnast Prahasse. Prahas kiire tutvus vanalinna ja kohalike õlledega, sest paus, mis kahe lennu vahel oli, oli 5 tundi. Seejärel siis Barcelonasse. Kohale jõudsime südaööks kohaliku aja järgi. Bussiga kesklinna ning sealt taksoga hostelisse. Barcelona tervitas meid vihmaga. Dolomiitide kandis oli äike, päris tore oli seda lennuki aknast jälgida.
Hostel ise on päris mugav, magasin hästi (ikkagi Unisaba).
Nüüd siis uus päev ja täna on siis plaanis külastada matkapoode, süüa hankida, uurida kuidas Torlasse kõige mõistlikumalt saab ning võibolla näeb ka natuke linna. Ilm tundub olevat pilvine, õue pole veel jõudnud, kuid vahelduseks on isegi see natuke jahedam ilm päris tore.
Hetkel nagu rohkem uudiseid ei ole. Eks raporteerin päeva lõpus mis tehtud sai ja kus käidud. Täna saan veel internetti kasutada, kuid edaspidi tulevad lühisõnumid Sinisaba vahendusel siia.
Lehva, lehva!!
Roosasaba ja Arno, kes on siiski suurem unimüts kui mina, sest ta magab veel;)
Wednesday, June 8, 2011
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment