Friday, June 10, 2011

Teated Roosasabast vol 1

10. juunil tõusime Ordesast hütini, 1km tõusu ja 7h. Vahepeal sai pildistatud. Homme siis vaatame, kuhu edasi. Nüüd magama,kell sai 12.

No comments:

Post a Comment