Wednesday, June 15, 2011

13. juuni

Hommikul 2rgates oli ainus soov j6uda kiiresti alla, kus oleks kuiv. Liikuma hakkasime ca kell 9. Mingi hetk tegime pausi ja s6ime ning ootasime ilma selginemist, et n2ha kuhu rada l2heb. Olime j2lle t2iesti pilves. Edasi l2ks tee ikka ainult allam2ge ja seda vihma saatel. Rada ise oli kivine, aegajalt tuli teha p2ris suuri samme, et yhelt kivilt teisele j6uda ja 2 kohas olid ka ketid v2ljas. Yhes kohas tundus kindlam ronida ning teises oli kivi lihtsalt m2rg ja lame ning ketist kinni hoides tundus kindlam. Ordesa rahvuspargis on ujumine keelatud, kuid dushi all k2imise kohta ei olnud midagi 8eldud. Seega sai kerge hommikune peapesu tehtud kui yhe kose alt l2bi sai k6nnitud.
Olles juba lume piiris allpool sai tehtud veel v2ike paus ja siis edasi. Vihma vahepeal sadas ja siis j2lle selgines, kuid peagi oli t2iesti yksk6ik kas sajab v6i mitte,sest k6ik asjad olid nagunii m2rjad, eriti saapad.
Olles edukalt laskunud j2i veel pool tunnikest jalutust hytini. Teel sinna leidsin metsmaasikaid ja siis tundus elu j2lle ilus. Vahetult enne hytti j2i teele yks j6gi, mis tuli yletada. Yhtegi silda me ei n2inud ja kuna saapad olid niigi m2rjad k6ndisime lihtsalt sealt l2bi. Ja olimegi j6udnus Pineta hytini, kus kavatsesime 88 veeta, sest asjad olid m2rjad ja v2ga kallis hytis 88bimine ka ei tundunud. Lisaks sai pesta.
Ja seej2rel v6is telefoni sisse lylitada, sest levi oli olemas. Pyreneede yheks
erip2raks on see, et seal pole telefoni levi. Kohati oli p2ris jube m6elda, et kui midagi peaks juhtuma, siis ei saa abi kutsuda, sest levi pole. Aga 6nneks polnud abi kutsumiseks vajadust, saime niisama hakkama. Hyti juures oli ka yks ronimissein, plastikust. N2gi p2ris tore v2lja. Plaanis oli hommikul pilte teha, sest 6htul olin liiga v2sinud, et kaamerat tooma minna.

No comments:

Post a Comment