Sunday, June 19, 2011

Teated Roosasabast vol 3

Roosasabast ikka ronisaba ei saa! Kaljudel võin turnida aga kui on vaja mingit rada ronida, siis see poleminu teema. Muidu on elu ilus ja homme Barcelonasse tagasi.

No comments:

Post a Comment