Hommikul 2ratus 8:30 ja kella 9 ajal hommikus88k. Peale s88ki asju pakkima, et siis
h22letada kas Biescasse v6i Ainsasse, olenevalt kui kaugele me saame. Olime peaaegu asjade pakkimise l6petanud, kui hyti peremees tuli ja ytles, et ta l2heb 5 minuti
p2rast Biescasse ja v6ib meid sinna 2ra visata. Milline tore algus p2evale.
Biescas uuris Arno bussiga Ainsasse minemise v6imalust ja selgus, et buss l2heb 6:40 j2rgmine p2ev. Bussid s6idavad yle p2eva. Sellest oli meile v2he abi. K6ndisime siis maanteele, et tegeleda h22letamisega. Rohkem autosid l2ks Prantsusmaa poole kui Ainsa poole. H22letasime, jalutasime, h22letasime, jalutasime. J6udsime ca 2 km k6ndida kui yks auto peatus ja lubas Ainsasse viia. Paraku juht ei osanud inglise keelt ja meie hispaania keelt, seega mingit vestlust ei suutnud arendada. V2hemalt Ainsasse j6udsime.
Ainsas kysisime infot busside kohta, kudi mingit adekvaatset vastust ei saanud ja seega jalutasime teeni, mis n2itas Barbastro suunas. K6ndisime m6nisada meetrit ja Arno otsutas minna uurima kus oleks hea koht h22letamiseks, mina meisterdasin seni silti BARBAST, sest ylej22nud t2hed ei mahtunud paberile. L2ksime yle tee ja 2 autot s6itsid m88da ja siis kolmas auto peatus. Olime h22letanud v2hem kui 5 minutit.
Esimene kommentaar, mis autojuhilt tuli, oli meie p2ikest n2inud n2gude kohta. Seda loomulikult hispaania keeles, kuid sellest sain aru.
Mingi hetk ta teatas, et kahjuks ei saa ta viia meid Barbastrosse, kuid ca 1 km on vaja k6ndida. Meile see sobis. K6ndisime Barbastrosse ja siis selgus, et bussijaamani on veel ca 1-1,5 km, termomeeter n2itas +33. P2ris soe oli.
J6udes bussijaama oli bussi v2ljumiseni 45 minutit. Meil oli 6nne, ei pidanudki mitu tundi ootama. Buss Barbastrost Barcelonasse s6itis ligi 4 tundi.
Nyyd siis oleme hostelis, peseme oma asju, kuivatame neid ning homme plaan randa minna. Kaks 88d oleme hostelis ja siis Montserrat`se ronima.
Wednesday, June 15, 2011
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment