Tuesday, June 14, 2011

9. juuni teel mägedesse

Tõusime hommikul kell 8 ja hakkasime asju pakkima. Kui esialgu sai arvatud, et asju sai kaasa võetud piisavalt vähe, siis kotti pakkides seda arvamust enam ei olnud. Tundub, et asju on ikka üleliia kaasas. Eks see hiljem paistab kuidas nende asjadega lood on. Igatahes mägedesse veame kaasa ka kogu kola, mida ronides vaja. Kott sai pakitud ning esialgu tundub jube raske.
Plaan oli siis minna kella 11 bussile, kuid paraku jäime ca 5 minutit hiljaks. See siis tähendas seda, et metrooga teise bussijaama ning teise bussiga Lleidasse ja sealt edasi Huescasse ning seejärel Sabiñanigosse, kus peaksime öö veetma. Torlasse läheb buss alles järgmine päev kell 11. Kus me ööbime, seda veel ei tea. Kui jõudsime Sabiñanigosse kella 9 paiku, siis sai hoolega silte vaadatud, et kus on mõni kämpimise koht või siis hääletame. Viimane variant ei läinud käima, sest kellaaeg oli juba hiline. Otsisime siis kämpat. Kõndisime päris pikalt ning piirkond tundus enam kui kahtlane kämpa jaoks, kuid sildid näitasid, et kämping peaks olema selles suunas kuhu kõndisime. Vähe sellest, et me ei teadnud, kus me oleme, hakkas ka vihma sadama. Õnneks peagi leidsime mingi ala plaani, kus oli kämpakoht ka peal, ei olnudki kaugel enam, ümber nurga ja kohal. Kämpa eest sooviti saada 22.28€, seda siis 2 inimest 1 öö telgis!!! Esialgne koht, mille valisime plaani järgi osutus reaalses elus kohaks, kus parkis üks auto ning oli suur hunnik puuoksi. Polnud just eriti tore koht. Kuna meil oli plaan vabadest kohtadest, valisime järgmise. Kämpa asus siis maantee ääres ning mitte just väga kaugel ei asunud killustiku tehas, mis alustas päris vara oma tööpäeva.
Tegime õhtul veel kiire tee, sõime saia ja sinki ning seejärel magama.

No comments:

Post a Comment