Monday, June 13, 2011

Teated Roosasabast vol 2

Silindro Marmores ja Monte Perdido olid eile helded. Kolmanda õe tõusuteel oli liigselt laviine olnud, sinna ei läinud, vaatasime eemalt. Hetkel hütis, homme Barcelona suunas. Kõigest täpsemalt kui hostlis. Saba,kes ka näost tumeroosa ;)

No comments:

Post a Comment