Wednesday, June 22, 2011

Teated Roosasabast vol 4

Roosasaba raporteerib, et öö lennujaama pingil veedetud, nüüd tuleb veel 3h oodata, siis lend. Jõuan plaanitud ajal. Arno on mõningaste lisatasude eest Eestis juba eile õhtust. Ega reis ilma jamadeta mööduda saa.

No comments:

Post a Comment