Wednesday, June 15, 2011

11. juuni

Hommikul oli siis jube raske ärgata. Oleks hea meelega veel maganud. Arno seevastu polnud praktiliselt terve öö maganud. Tal oli kaasas magamiskott, mille mugavuspiir oli +5, mul oli sulemagamiskott, mille mugavuspiir on -9. Igatahes öösel miinustes ei olnud, sest vesi telgi esikus ei olnud külmunud.
Hommikune äratus oli siis kell 10, hommikusöök ning liikuma hakkasime kella 12 paiku. Üldiselt meil oli mägedes käik plaanitud nii, et väga kiirustama ei peaks, sellepärast ka nii hilised ärkamised.
Tänase päeva plaaniks oli siis tõusta üles järve äärde. Meil kulus selleks pea terve päev. Õhtul kella kaheksaks olime kohal ning panime telgi püsti, sõime ja siis magama. Kõik riided, mis mul olid, said pandud Arnole külje alla, et ehk on tal natuke soojem. Paraku sellest abi ei olnud ja ta sai terve öö jälle külmetada.

No comments:

Post a Comment