Wednesday, June 15, 2011

15. juuni

Tänane päev on alles alguses ning miskit polegi veel juhtuda jõudnud, kuid eks
õhtuks ikka mingeid uudiseid on. Igatahes http://hispaania2011.blogspot.com/ on Arno blogi selle reisi kohta. Seal natuke teisest vaatenurgast kirjutatud ning toodud välja need seigad, mis mul puudus on.

No comments:

Post a Comment