Tänane päev on alles alguses ning miskit polegi veel juhtuda jõudnud, kuid eks
õhtuks ikka mingeid uudiseid on. Igatahes http://hispaania2011.blogspot.com/ on Arno blogi selle reisi kohta. Seal natuke teisest vaatenurgast kirjutatud ning toodud välja need seigad, mis mul puudus on.
Wednesday, June 15, 2011
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment