Viimasest postitusest on nyyd m6nda aega m88dunud ja egas v2ga paljugi vahepeal juhtunud ei olegi. 16. juunil l2ksime Montserrat`sse ning l2ksime k2mpingusse, mis avati kell 17, kuid meie saabusime sinna 15:30. Ehk siis piisavalt aega, et natuke Montserrat`ga tutvust teha. Ega seal eriti midagi polegi, klooster, katedraal, suveniiripoode ning palju turiste, peamiselt idanaabrid. Plaan oli siis Montserrat`s ronida. Esimsel p2eval meil see ei 6nnestunud, elasime lihtsalt sisse ning tutvusime olustikuga. J2rgmine p2ev siis saime k2mpingupidajalt juhiseid kuhu v6iks ronima minna. Esimene katse ei olnud paljulubav ja see rada j2i tegemata. Kuid k6rval oli rada, mis oli Arnole j6uetekohane. Ma ka proovisin, kuid peale esimest v6i teist klikki tuli jalga korralik kramp ja ma andsin alla. Jalad olid m2gedest veel kanged.
Arno veel natuke ronis ja siis l6petasime ja l2ksime ostsime alt raamatu, kus olid rajad ja nende tutvustused, raskuskategooriad jne. Tuli v2lja, et esimene rada, mis Arno proovis oli 7a, natuke liiga keeruline.
J2rgmiste p2evade rytm oli, et kella 12 paiku 2rkasime, s6ime, siesta, 6htupoole Arno ronis, 6htus88k, magama. T6eline puhkus. Ma proovisin veel yhte 4+ rada, kuid ei, sportrajad pole ikka minu jaoks. Ei meeldi mulle ronida kui on t2pselt 8eldud, et kuhu pead nyyd k2e v6i jala panema, nende radade puhul polnud see kyll m2rgitud, kuid erilisi valikuv6imalusi ka ei olnud. Ma eelistan kaljudel ronida, kus saan valida kuhu jala v6i k2e panen. See tundub toredam olevat. Seega minu ylesanne oli siis Arnot julgestada ning tegelikult oli alt ka p2ris tore vaadata kuidas ta ronib.
19. juunil sai siis k2idud 6htul veel v2ikesel ringk2igul ning uuritud, milliseid toredaid kabeleid ja kloostreid veel ymbruskonnas leidub.
20. juunil tulime siis Barcelonasse tagasi ning veel viimased suveniirid ning linnatiirud enne tagasilendu. Tagasi hakkame siis liikuma 21. juunil nign Eestisse
j6uame 22. juunil. Enne Eestit uut postitust ei tule.
Monday, June 20, 2011
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment