Selle peaaegu kolmenädalase reisi jooksul lendas nii mõnigi särav lause lendu ja õnneks sai osa neist üles kirjutatud.
Chamonix laagris tuli toredaid mõttevälgatusi Karu poolt:
* Minna on lihtne, tulla on kergem!
* "Tellisin endale ühe korraliku lihatüki aga nad olid sinna juurde toppinud aerutatud auhindu" Tegemist oli siis aurutatud aedviljadega.
Grete ei tahtnud ka alla jääda ja tema pärlid on:
* Punun Gretele patse ja Grete küsib:" Miks Hedi selle kalja pudeli endal sinna akna taha on tõstnud?" Mina: "Mis kalja pudeli?" Grete:" No vaata! Selle, mis sealt akna tagant paistab" Tegelikult oli tegemist lillepoti peegeldusega, mida Grete pidas kalja pudeliks.
* "Ma olen kannatlik, aga kärsitu."
* "Ma haisen nagu pühvel!" Seda siis peale mitmepäevast mäes olekut.
Mina olin seekord tagasihoidlik ja avaldasin Midi platool arvamust:
* "Hea, et me kaljudel sellises tormis ei ole, muidu oleksid kivid ribadeks." See kommentaar oli siis telgi lumepõllede vastupidavuse kohta.
Thursday, August 16, 2012
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment