Thursday, August 16, 2012

Sabaklassika ja muud klassikud

Selle peaaegu kolmenädalase reisi jooksul lendas nii mõnigi särav lause lendu ja õnneks sai osa neist üles kirjutatud.
Chamonix laagris tuli toredaid mõttevälgatusi Karu poolt:

* Minna on lihtne, tulla on kergem!
* "Tellisin endale ühe korraliku lihatüki aga nad olid sinna juurde toppinud aerutatud auhindu" Tegemist oli siis aurutatud aedviljadega.

Grete ei tahtnud ka alla jääda ja tema pärlid on:

* Punun Gretele patse ja Grete küsib:" Miks Hedi selle kalja pudeli endal sinna akna taha on tõstnud?" Mina: "Mis kalja pudeli?" Grete:" No vaata! Selle, mis sealt akna tagant paistab" Tegelikult oli tegemist lillepoti peegeldusega, mida Grete pidas kalja pudeliks.
* "Ma olen kannatlik, aga kärsitu."
* "Ma haisen nagu pühvel!" Seda siis peale mitmepäevast mäes olekut.

Mina olin seekord tagasihoidlik ja avaldasin Midi platool arvamust:

* "Hea, et me kaljudel sellises tormis ei ole, muidu oleksid kivid ribadeks." See kommentaar oli siis telgi lumepõllede vastupidavuse kohta.


No comments:

Post a Comment