Monday, July 2, 2012

Sabad udus


Nii eile Grete ja Piret Tour du Ruan'i alustasidki. Reedeks peaksid nad ringi tehtud saama ning pühapäevast liitun ka mina nendega, et minna lumiseid tippe uudistama.

No comments:

Post a Comment