Saturday, July 7, 2012
Chamonix's ja mujal
Sabad jõudsid Tour du Ruanilt Chamonix'sse lällama kolmapäeva õhtul. Selleks, et Sixt-Fera-Chavalist Chamonixe jõuda, tuli sebida, hääletada ja rongiga sõita. Tore oli. Esimene päev Chamonix's oli kergelt udune, teisel päeval sai käidud Lac Blanci juures. Nüüd Sinisaba juures pesas ja homme Sinisaba ja Hõbesaba ronima, Roosasabal veidi teised plaanid. Aga ausõna pühapäevast oleme korralikud ja lähme lisutikule. Ettevaatlikud oleme ka.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment