Kolm saba lähevad seltskonnaga alpidesse. Esimene hull neist ehk mina seab varsti oma kaherattalise raudratsu Shveitsi suunale. Matkaasjad on Pireti käes ning kaherattaline saab peagi muu kolaga koormatud. Oma käekäigust annan teada www.twitter.com/ilmaring aadressil.
Mägedeni!
PiretH
Monday, July 19, 2010
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment