Monday, July 19, 2010

3 saba ja alpid

Kolm saba lähevad seltskonnaga alpidesse. Esimene hull neist ehk mina seab varsti oma kaherattalise raudratsu Shveitsi suunale. Matkaasjad on Pireti käes ning kaherattaline saab peagi muu kolaga koormatud. Oma käekäigust annan teada www.twitter.com/ilmaring aadressil.

Mägedeni!

PiretH

No comments:

Post a Comment